Het programma “Natuur, Voeding & Mens” wordt op donderdagavond 3 november uitgezonden tussen 20.00 en 22.00 uur.
Dit keer met drie gasten uit Waddinxveen. Gert Konijn van Fairtrade Waddinxveen en Ton Vreeburg en Paul Jennen van Wadgroen.
Het is namelijk Fair Trade week (29 oktober tot 6 november) met als thema ‘Klimaat’. In deze periode worden lokaal ook Duurzaamheidsweken georganiseerd. Aan de overeenkomsten tussen Fair Trade, Duurzaamheid en Klimaat wordt in deze week extra aandacht gegeven. In Waddinxveen, maar ook in andere gemeenten van onze regio, worden diverse acties opgezet om dat te laten zien. In deze speciale week, maar ook voor de komende jaren. Er liggen immers mooie kansen om samen de noodzakelijke veranderingen in ons gedrag waar te maken. Fair Trade richt zich vooral op eerlijke prijzen, zodat producenten aandacht aan een duurzaam inkomen en goede zorg voor het milieu leveren. Wadgroen richt zich voornamelijk op brede voorlichting aan inwoners onder andere over energie en coöperaties.
Wat kunnen we zelf doen om het klimaat te beschermen op een manier dat iedereen er beter van wordt? Luister en krijg inspiratie!
Presentator: Esther van den Bor.
Techniek: Theo Klomp.
Kijken en luisteren kan u via RTW.nl in de ether op 105.8 en via DAB+, 7B, lokaal 47.