Het programma Natuur, Voeding & Mens wordt op donderdagavond 2 februari uitgezonden tussen 20 en 22 uur. Dit keer met een gast uit Gouda: Jerome Brands.
Jerome Brands is actief om particulieren te helpen met het verbouwen en verduurzamen van hun woning. Ook als dat een monumentaal pand is. Omdat dat voor sommige mensen een dure opgave is helpt hij ook met goedkopere oplossingen of hulp bij de uitvoering. Zo richtte hij het buurtenergieloket op om juist de energiearmoede te helpen bestrijden.
Energie en bouwen en duurzaam leven gaan hem aan het hart en houden hem bezig. Daar wil hij ook zo veel mogelijk mensen over vertellen zodat ze zelf aan de slag gaan. Radio maken is daarbij een mooi middel. Met een goed gesprek of actief wandelen en fietsen is hij tevreden. De muziek in deze uitzending zal veel Italiaans zijn, want Italië is een favoriet vakantieland van Jerome.
Presentator: Esther van den Bor.
Techniek: Theo Klomp.
Kijken en luisteren kan u via www.rtw.nl in de ether op 105.8 en via DAB+, 7B, lokaal 47.