Om 12.00 uur starten we met Ron van Gils. Ron doet aan ‘story-doing’ en windt nergens doekjes om. Als ‘mannetje-van-de-vooruitgang’ staat hij in contact met ondernemers, vooruitstrevende leiders en progressieve bestuurders. Toch pronkt hij niet met eerder gedaan werk, want zo zegt hij: ‘Als je je werk goed doet, dan praten anderen daar wel over.’
We hopen dan ook dat luisteraars meepraten. Bel je in naar de studio (0182-610379)? Of app je spontane reacties en vragen (naar 06 165 29 471). Willy en Ellen gooien alle kanalen open voor deze bijzondere gast.
In het tweede uur blijven de luisterlijnen open, dus bel of app gerust. Willy en Ellen ontvangen Sandy van Gageldonk in de studio. Sandy steunt steunouders. Wat deze ouders doen en laten, deelt ze. En er is aandacht voor het leven met laaggeletterheid. In Waddinxveen geeft Henk Revoort taalles aan nt2. Wie dat zijn en hoe deze inwoners geholpen worden door het werk van Stichting Taalkoppels zal duidelijk worden!
Presentatie en regie: Ellen de Roos en Willy Klomp.
Techniek: Gerard Verschoor en Theo Klomp.
Jullie kunnen kijken en luisteren via www.rtw.nl in de ether op 105.8 en via DAB+, 7B, lokaal 47